עורכי דין עסקאות מכר

אחת מסוגי העסקאות המסובכות ביותר שקיימות הן עסקאות מכר מקרקעין. מדובר בעסקאות מסובכות מאחר ונדרשת זהירות רבה לגבי זכויות על הקרקע, זכויות הבנייה במקום, רישום בטאבו, תוכניות פיתוח וכדומה. זו הסיבה ששום עסקה שכזו לא מתבצעת ללא עורך דין מקרקעין במרכז העניינים.

עורכי דין עסקאות מכר, הם עורכי דין אשר מתמחים במקרקעין, הן בכל הקשור לחוזי מקרקעין, זכויות על הקרקע, דרכי מימון העסקה, תאריך פינוי הדירה או הקמתה, מה יכול להישאר בנכס ומה המוכר יכול לקחת איתו, מה הזכויות של המוכר או הקונה במקרה של הפרדת סודיות וכן במקרה של ביטול העסקה, מה קורה במקרה שהזכויות על דירה אינן רק של צד אחד, מה קורה במקרה והמוכר לא מעדכן את הקונה לגבי עניינים שונים שמתרחשים סביב הנכס או הקרקע, כולל תוכניות עתידיות לפיתוח במקום ועוד.

נהוג לומר שבכל עסקת מקרקעין חייבים לקחת עורך דין, גם אם הוא לא מייצג אותנו שיבחן לפחות את החוזה ויראה שאכן האינטרסים שלנו נשמרים. חשוב לציין שלא פעם עורכי דין עסקאות מכר לא מבקרים כלל במקום, אלא רק בודקים אותו בעיניים משפטיות על פי חוזים, סעיפים, תקנות והחלטות. לכן אם עורך דין מקרקעין במודיעין או בכל מקום אחר, עובר על החוזה שלכם בלי להגיע למקום, אל תראו בזה דבר חשוד, יש עורכי דין שבוחרים לעבוד בצורה כזו.

נקודה חשובה נוספת לגבי עורכי דין עסקאות מכר, בכל מקרה תשכרו את שירותיהם, גם אם אתם מחליטים לרכוש דירה מקבלן. אל תמהרו לחתום על חוזה רק בגלל שמדובר בדירה שאתם רוכשים מחברה או קבלן. תזכרו, בסופו של דבר, הם רוצים לדאוג לאינטרס שלהם, לכן אל תמהרו לחתום על עסקה לפני שאתם מציגים את החוזה לעורך דין מקרקעין מנוסה שיעבור עליו ויבחן את הסעיפים השונים, הן בדבר הזכויות שלכם על הנכס, מתי אתם אמורים לקבל אותו, איזה קנס מושתת על איחור בקבלת הנכס, מה הוא אמור לכלול, כמה שנות אחריות יש לקבלן על הנכס ועוד.

6 תגובות בנושא “עורכי דין עסקאות מכר”

 1. אם אתם רוצים לברר על עורך דין שיוכל לסייע לכם עם התנהלות
  מקצועית ומסודרת מול משרד הפנים כדי להשיג את כל אשרות העבודה
  שאתם צריכים להעסקת עובדים זרים, אני ממליצה לכם לפנות אל
  עו"ד מירי נחשונוב- משרד הפנים אשרת עבודה שתוכל לסייע לכם
  באופן מקצועי ויעיל מאוד שיחסוך לכם המון כאבי ראש וזמן.
  כנסו לקישור.

 2. צהריים טובים לכולם
  אם אתם מחפשים עורך דין פטור ממס הכנסה לנכה
  עם ניסיון שיוכל ללוות אותכם
  אני ממליצה לכם לפנות למגזניק שני משרד עורכי דין
  שיש להם המון ניסיון בתחום
  לקבלת פרטי התקשרות היכנסו לקישור המצורף

 3. צהריים טובים לכולם
  אם אתם מחפשים עו"ד סיעוד
  בעל ניסיון וידע שיעזור לכם לקבל את הפיצוי המגיע לכם
  אני מציעה לכם לפנות לעורכת דין דורין מנו-בן שמעון
  שמגיעה עם המון המלצות ותלוה אותכם במקצועיות רבה
  לתיאום פגישה היכנסו לקישור המצורף

 4. צהריים טובים לכולם, אני רוצה להמליץ בחום על משרד עו"ד תאונות דרכים
  של עו"ד אלי מאור. למשרדו של עו"ד אלי מאור יש נסיון רב בכל הנוגע לתחום
  תאונות הדרכים והוא ישמח לעמוד לשרותכם גם. אז אם עברתם תאונה ואתם
  צריכים לדרוש פיצוי לרכב חדש, זה המקום לפנות אליו

 5. אם יש לכם שאלות לגבי דמי מזונות ילדים מוטב לפנות לעורך דין מומחה בתחום זה כדי שתקבלו מענה מקצועי יותר להמשך התנהלות. לכן אני ממליצה לכם לפנות למשרדו של עורך דין מתן חודורוב שידע כיצד לייעץ ולפעול למענכם. למידע נוסף על תפקידו של עו"ד למזונות ילדים כנסו לקישור.

 6. שלום,
  אם אתם צריכים לפנות לעורך דין מומחה במתן שירותי ייצוג מול עירייה, כדאי מאוד לפנות למישהו שיש לו ניסיון רב בתחום זה על מנת שתקבלו את השירות האיכותי ביותר ואת התוצאות הטובות ביותר. לכן אני ממליצה לכם לפנות אל עורך הדין אייל בסרגליק להתייעץ איתו ולתת לו לייצג אתכם כראוי. לפרטים נוספים כנסו לקישור

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.